Záhněda lahvička

Kód: 57
49 Kč
Skladem

 Záhněda neboli kouřový křemen je kámen pro uklidnění a potlačení bolesti. Lidé jej přikládají na místo bolesti. Ideální je pro potlačení duševního napětí a při depresích – vyhledávají ho lidé narušení, se sklony k sebevraždě. Je často využíván pro meditace a odpočinek, neboť uklidňuje a pohlcuje stres.
Záhněda neutralizuje negativní vibrace, zahání geopatogenní škodlivé vlny a pohlcuje elektromagnetický smog. Do okolního prostoru přináší pozitivní vibrace. Pro klidný spánek si dejte záhnědu pod polštář. Pro potlačení stresu si dejte do každé ruky jeden kámen a na chvíli se v tichosti a v klidu posaďte.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Léčivé účinky:
Kromě využití k potlačení stresu se záhněda využívá při léčbě chronických stavů sklíčenosti a hlavně depresí. Je vhodná pro každého, kdo má slabé nervy. Zdravotně mírní bolesti všeho druhu a uvolňuje svalové napětí a křeče. Příznivě ovlivňuje léčbu infekčních nemocí. Posiluje vazivo a je podpůrným prostředkem v počátečních stádiích rakovinových nádorů. Posiluje také svalstvo a tukovou tkáň, čímž přispívá k odbourávání celulitidy. Při bolestech zad masírujeme postižená místa valounkem.