Onyx lahvička

Kód: 185
49 Kč
Skladem

Onyx je matně lesklý kámen. V přírodě se vyskytuje mnoho barevných variant - černý, hnědý, šedý, bílí, modrý, červený a žlutý. Onyx je minerál používaný ve šperkařství a podobá se achátu. Onyx již v dobách starověku byl vyhledávaným materiálem k výrobě nejrůznějších šperků, soch a kultovních předmětů, kterým byla přisuzována nadpřirozená moc. Do současné doby je stále považován za vzácný a drahý materiál s mimořádnými vlastnostmi. Moderní způsob těžby umožnuje získávat velké monolitické bloky, ze kterých se vyrábí nejrůznější prvky do exkluzivních interiérů. Onyx je silný a plný života, podpoří vás při vážné a těžké práci a podpoří i vaši ctižádostivou stránku. Může také zvyšovat sebedůvěru,
Na tělesné úrovni napomáhá vstřebávat vesmírné energie, jež jsou potřebné při léčení i k dalším účelům. Udržuje v těle rovnováhu energií jin a jang. Říká se, že v sobě udržuje vzpomínky na vše, co jeho nositel prožil. Je to užitečný pomocník při cestách do minulých životů, stejně jako při léčení starých traumat, hojí starou lítost a smutek.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Léčebné využití:
Onyx blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a nohy. Posiluje významně CNS (centrální nervový systém), funkčnost mozku (ne inspiraci). Pro přípravu amuletu je maximálně přizpůsobivý. Říká se, že v sobě udržuje vzpomínky na vše, co jeho nositel prožil. Je to užitečný pomocník při cestách do minulých životů, stejně jako při léčení starých traumat, hojí starou lítost a smutek. Zvyšuje sebekontrolu, snižuje obavy a strach, pomáhá docházet k uvážlivým rozhodnutím.