Náramek růžení

Kód: 102
59 Kč
Skladem

Náramek je vyroben z přírodních minerálů. Nádherný dárek pro ženu nebo dívku. Ideální doplněk na každou společenskou událost.
Náramek z růženínu otevírá naše srdce láskyplným citům, jemnosti, soucitu a laskavosti.
Růženín je forma křemene, říká se o něm, že je to kámen lásky, lidského tepla a přezdívá se mu „kámen umělců“. Jak již napovídá název je lehce růžový, průhledný až průsvitný. Zamilovanou růžovou barvu růženínu způsobují příměsi manganu, železa nebo titanu.
Růženín prohlubuje i vnímavost našich smyslů k umění, zejména k hudbě, která bez potřeby slov dokáže v naší duši rozkmitat vibrace, jež mu nejsou podobné, oživuje v nás fantazii, bohatou inspiraci, tvořivého ducha a schopnosti vidět dál než kam dosahují naše smysly. Tento kámen je skvělý, když potřebujete uklidnit po psychicky náročné práci. Slouží k věštění v záležitostech týkajících se lásky.
Růženín je nejdůležitějším kamenem pro srdeční čakru, posiluje partnerské vztahy.

 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

LÉČIVÉ ÚČINKY:
Posiluje srdce i oběhový systém, odstraňuje nečistoty z tělních tekutin, uzdravuje ledviny. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny a snižuje napětí. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku, neboť potlačuje známky stárnutí a snižuje tvorbu vrásek. V léčitelství se užívá pro kožní onemocnění.