Náramek magnezit

Kód: 114
59 Kč
Skladem

Náramek je vyroben z přírodních minerálů. Nádherný dárek pro ženu nebo dívku. Ideální doplněk na každou společenskou událost.

Svůj název získal magnezit podle složení, neboť obsahuje magnézium nebo-li hořčík. Pomáhá svému nositeli ho ukládat v těle a má detoxikační účinky. Magnezit se v přírodě vyskytuje v bílé barvě a pro šperkařské účely se barví namodro.
Dokáže pomoci v situacích, kdy jsou vztahy s lidmi problematické pro jejich chování nebo zlozvyky. Má silný vliv na mysl. Svého majitele zbavuje stresu, podporuje asertivitu. Je vhodný na různá jednání, pomáhá nenásilně prosadit vlastní myšlenky, přináší na jazyk ty správné argumenty.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Léčebné účinky:
Urychluje metabolizmus tuků, rozptyluje cholesterol. Zabraňuje vzniku arteriosklerózy a anginy pectoris. Pomáhá preventivně proti srdečním poruchám. Omezuje účinky radioaktivního ozáření, pomáhá při cukrovce, padoucnici, usnadňuje porod. Vkládá se také do léčivých krémů, na něž pak přenáší sílu. Magnezit je kámen očisty a vůle, podporuje zbavení se závislostí, zejména těch, které ohrožují zdraví a zatěžují organismus - jako například kouření, snížení hladiny cholesterolu, podpora štítné žlázy a krevního oběhu, očista krve, při léčbě cyst a pleti.