Náramek černý achát

Kód: 178
59 Kč
Skladem

Achát je kámen tvořený vrstvami křemene, které umí absorbovat tekutinu a dle toho se utváří zbarvení jednotlivých vrstev. Achát se dá také barvit uměle. My vám nabízíme černý achát, který obsahuje velké množství uhlíku. Nejčastěji se z něj vyrábí šperky, dekorativní předměty a také pečetidla. Acháte je minerál, který vám přinese vyrovnanost a sílu. Přitahuje také bohatství.
Achát je minerál nacházející se po celém světě. Tento kámen již staří Římané považovali za magický. Odvádí z těla negativní energii. Leštěný achát jako talisman je ideální pro malé děti, neboť odhání zlé duhy, temnotu a strach. Když achát pohltí špatnou energii, neabsorbuje ji a proto je třeba kámen čas od času očistit (nejlépe omýt v mořské vodě)a poté jej nechat uschnout a dobít na slunci.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Léčivé vlastnosti:
Achát je vhodným kamenem na váš pracovní stůl, neboť odhání stres a konflikty. Dodává svému majiteli odvahu a podporuje sebevědomí a vyrovnanost. Dále také posiluje imunitu, zlepšuje zrak a sluch a je využíván při léčení bolesti hlavy a kožních onemocnění. Je účinný při bolestech žaludku – stačí kámen přiložit na postižené místo.