Náramek ametyst

Kód: 105
59 Kč
Skladem

Náramek je vyroben z přírodních minerálů. Nádherný dárek pro ženu nebo dívku. Ideální doplněk na každou společenskou událost.

Ametyst je především kámen duchovní čistoty a meditace, který vás bude chránit. Stejně jako další z polodrahokamů, i ametyst je ceněn pro svou nemalou magickou sílu.
Odvrací nás od materiálního světa k vyšším duchovním formám života, umožňuje nám již nyní přístup k jiným dimenzím bytí. Lahvičku s ametystem umístěte doma na místo, kde jsou špatné a škodlivé geopatogenní zóny. Také tam, kde spíte, by měl ametyst fungovat pozitivně, pomůže vám zapamatovat si sny a rozumět jim.
Tento minerál nás udržuje v bdělosti a koncentraci, pomáhá nám duchovně zpracovávat niterné zážitky a vjemy. Zlepšuje motivaci a paměť – vhodné pro studenty.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Využití v léčitelství:
V lékařství je využíván jako pomocník při cukrovce a padoucnici. Dle některých teorií dokáže usnadnit ženě porod a navodit vnitřní stav uklidnění. Zajímavostí, kterou možná nevíte je fakt, že se přidává do některých léčivých krémů, na které má přenášet své jedinečné schopnosti. V léčitelství se dále využívá schopnost Ametystu ulevit jak od stresu a psychické nerovnováhy, tak i při bolesti fyzické. S čistou hlavou se zároveň čistí i tělo, opadávají bolesti hlavy, bolesti žaludku, celého zažívacího a vylučovacího traktu.