Český granát broušený 2,0mm

Kód: 158
149 Kč
Skladem

Český granát je ojedinělý drahokam, který se vyskytuje pouze u nás. Název tento krásný kámen získal podle rudých zrníček granátového jablka. Je to průhledný až průsvitný minerál, ohnivé nebo krvavě červené barvy, je barevně stálý a odolný proti teplu a kyselinám. Český granát pomáhá svému majiteli překonat smutek, přináší životní sílu, ducha, a pocit radosti.
Byl sbírán v říčních náplavách již od starověku a pro svou krásu vsazován do šperků. V horských dolech se těží již po 600 let a zásoby tohoto vzácného minerálu v přírodě pomalu docházejí.
Právě proto se český granát mezi sběrateli umisťuje na prvních příčkách v kategorii šperků. Po tomto drahokamu stále roste poptávka a jeho cena stoupá. Český granát a šperky z něj si získaly popularitu po celém světě a touha zahraničních investorů také roste. Proto neváhejte a pořiďte si také pár drahokamů. Můžete je darovat jako vzácný nerost, léčivý minerál a krásný dárek. Peníze v něm vložené budou zvyšovat svoji hodnotu.

Balení obsahuje jeden kus.

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Léčivé účinky:
Energie drahokamu je velice pozitivní a přátelská. Přináší podle potřeby klid nebo touhu a současně potlačuje agresivitu. Varuje před blížícím se nebezpečím, od pradávna byl využíván jako amulet – chrání svého majitele. Každý jistě ocení schopnost granátu posílit sebedůvěru člověka a účinky na zmírnění depresí. Napravuje citovou disharmonii, umí dodat odvahu a naději. Při relaxaci přiložte kámen na tělo a nechte jeho energii přenášet do vašeho nitra.
Určitý vliv má tento kámen také na zvýšený sexuální a erotický apetit. Mírně podporuje podnikatelské a obchodní aktivity u svého majitele. Podporuje činnost plic, krve, srdce a jater.